Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 23. veebruar, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kõik õhutavad sind tegutsema, kuid sina ära lase end segada ja mõtle oma peaga. Võta eeskujuks üks vanem inimene. Meenuta seda lugu, kuidas tema ükskord hätta jäi, ja õpi sellest.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Teie mõtisklustele avaldab mõju emotsionaalsus ja vastupidi. Suudate mõelda loogiliselt ning leida asjade vahel seoseid. Hea aeg teiste suunamiseks.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sinuga on ainult sädemeteraginal võimalik asju ajada. Oled oma parimas elemendis ega lase oma eneseuhkust mitte kellelgi haavata.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Sa peaaegu tunned, kuidas päike su selga paitab, kui seisad ja loed reisikuulutusi. Mis sa seal õigupoolest teed? Järsku igatsed uut ja paremat töökohta? Kui sul juba on unistuste töö, siis ole ettevaatlik - keegi võib sinu kohta ihaldada.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tunnista endale, sulle ju meeldib öelda vahel ennekuulmatuid asju, et teisi shokeerida. Vahel võib see valusasti tagasi maksta. Ega ei olegi nii lõbus, kui nalja objektiks oled sina ise! Ära alahinda oma kaaslase intelligensust.

Neitsi (23. august - 22. september)
See, mida sa reaalselt korda saadad, on umbes 10 protsenti su tegelikust vƵimekusest. Seega Ć¼rita leida vƵimalusi oma potentsiaali tƤielikuks kasutamiseks. ƕpi rohkem mƤngulist suhtumist!

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Hindate täna ilu ja turvalisust. Hea päev puhkamiseks, omaette olemiseks ja kodusteks tegemisteks. Materiaalse olukorra ja partnerlussuhete paranemine.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Olete täna nõus teiste peale raha kulutama rohkem, kui tavaliselt. Samas olge tähelepanelik, sest teie lahke meeleolu võib ligi tõmmata ka manipulaatoreid.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Sul on suurepärane idee ja sa tahad seda teistega jagada. Ära ehmu, kui see ei leia esimese hooga sooja vastuvõttu. Anna inimestele aega su mõttega harjuda.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Viimasel ajal oled tänu oma sõpradele ja partnerile paljutki õppinud. Võiksid nüüd endale suurema vastutuse võtta. Püüa vaadata asjadelel bossi seisukohast.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Mis on suitsukatte taga? Kas sinu enda kujutlusvõime või on tegelik olukord tõesti nii tõsine? Lase ajal mööduda, siis saad vastuse.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Mõnus päev igal tasandil suhtlemiseks. Sa suudad täna inimesi võluda ainuüksi oma olekuga, ilma et peaksid selleks eriti palju pingutama. Samas vaidled ja targutad pisiasjade kallal.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook