Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 19. september, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna võivad teil tekkida probleemid naabrite või sugulastega. Kuid samas on hea päev suhelda lastega või võtta ette ekstreemseid matku loodusesse.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Välja võib minna rohkem kui sisse tuleb ja see teeb sind närviliseks. Koputad kabjaga vastu maad seal, kus seda on ohtlik teha. Üks suhe võib kokku kukkuda.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sarvilisuse ja agressiivsusega täna kaugele ei jõua. Kui käituksid pisut diplomaatlikumalt, siis terendaksid ka mäetipud palju lähemal.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kohtud ehk mõne tuttavaga, mille tagajärjel pead mõned oma seisukohad ümber vaatama. Kui keegi küsib sinu arvamust, siis püüa seda esitada võimalikult diplomaatiliselt.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võid sa kellegi unistused ja lootused ära rikkuda. Kui su toakaaslane või keegi lähedane milleski ebaõnnestub, ole toeks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Teiste survel oled sunnitud tegema muudatusi ja korrektiive oma plaanidesse. Sellise arengu taga on su eelnev jäikus, mis nüüd lihtsalt välja lööb. Võimalikud on juriidilised segadused.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Sul võib olla raskusi enese sõnalise väljendamisega. Võid kogemata midagi valesti öelda, mille tagajärjel tunned end ebamugavalt. Tegelikult võtad sa ennast lihtsalt liiga tõsiselt.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Üks inimene suudab su täna välja vihastada nii et kogu päevaks võib tuju väga halb olla. Proovi mitte kõike hinge võtta. Samuti proovi rohkem tegelda asjadega, mis aitaksid pingeid maha võtta.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Tänane päev võib tuua teie teele inimesi, kelle mõtteis liiguvad seksuaalsus ja ihad. Arvestage, et mingil põhjusel tõmbasite ise ligi sellist suhtumist.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Inimesed, kellele sa oled end viimasel ajal tõestanud, on valmis sind igati toetama. Jää iseendaks ja mine oma rada mööda edasi, isegi kui see edasiminek endaga ohvreid kaasa toob. Kui metsa raiutakse, siis lendavad ju ikka laastud.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Päeva murelapseks võib olla grupitöö. Täna toob sinu osalemine mõne suurema rühma töös kaasa varjatud pingeid ja hõõrumisi. Seega püüa täna rohkem iseseisvalt töötada. NB! Ettevaatust liikluses!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipud liiga palju muretsema oma tervise või siis lihtsalt väljanägemise pärast. Täna annavad ka negatiivsed emotsioonid kohe tunda enesetunde halvenemise näol. Hea päev oma koduloomaga ringi jalutada.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook