Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 12. detsember, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna hommikul on sul üsna raske maast lahti saada. Kui saad, veeda aega reisimise ja lõbutsemisega.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Just siis, kui tunned, et koorem käib üle jõu, tuleb sõber sulle appi. Seda aga ainult siis, kui talle helistad. Naerata, ja ära unusta telefoni!

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tunnista endale, sulle ju meeldib öelda vahel ennekuulmatuid asju, et teisi shokeerida. Vahel võib see valusasti tagasi maksta. Ega ei olegi nii lõbus, kui nalja objektiks oled sina ise! Ära alahinda oma kaaslase intelligensust.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Hea aeg õpingute alustamiseks. Suudate mõtelda kiiresti ja konstruktiivselt. Kaldute samas liigselt lobisema ja sellega oma energiat kulutama.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Lendad uutele olukordadele suure optimismiga peale. Kuid hiljem selgub, et oled oma jõuvarud asjata ära raisanud, mistõttu otsustaval hetkel võib sul energiast puudus tulla.

Neitsi (23. august - 22. september)
Hoiad oma lippu kõrgel ega lase seda mitte kellelgi määrida. Keegi pahatahtlik isik siiski soovib seda teha ja selle tõttu ole ettevaatlik lubaduste suhtes.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Üks mõtlematult lausutud sõna võib sinu suust vallandada terve triaadi. Saad aru, et solvumine tähendab enda nõrkuse tunnistamist.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kaldute domineerima oma kaaslaste üle ning suudate neid mõjutada. Tunete huvi sügavate filosoofiliste teemade ja sünni-surma müsteeriumi suhtes.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kontaktid kaaslastega on ratsionaalsed ning kannavad positiivset informatsiooni. Hea päev õppimiseks, aktiivseks info vahetamiseks ja reisimiseks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Keegi provotseerib sind ja esialgu lähedki õnge. Järgmist sammu sa siiski ei astu, sest saad aru vastaspoole käitumis-ja suhtlemismudelist.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna on teil koostöö teistega veidi raskendatud. Kipute iga tühja asja pärast emotsionaalseks ning sentimentaalseks muutuma. Püüdke tegeleda millegi meeldivaga.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Väsite nüüd palju kergemini, kui muidu ja annate järgi oma nõrkustele söögi suhtes. Kaldute psühhilisele nõrkusele, võimalikud illusioonid.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook