Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 02. oktoober, 2023

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalik, et saate täna võimsaid ja intensiivseid elamusi. Teie senine maailmavaade lööb kõikuma ning hakkate usaldama inimest, keda siiani ei osanud hinnata.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Püüa vabaneda asjadest, mida sa enam ei vaja. Need on tükk aega sinu elu seganud, kuid sa pole siiani raatsinud neile selga keerata.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teed sisseoste, sest ilma mõningate tarbekaupadeta jääks elu seima. Kui palju sa oled nõus kulutama oma vajaduste rahuldamisele?

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et saate täna seletamatuid kogemusi ja teie tunnetus kasvab märgatavalt. Vältige asjatut sentimentalismi ja toetuge oma arukusele!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui oled vallaline, on Sul head võimalused selleks, et leida enda kõrvale mõni selline inimene, kes Sulle tõeliselt meeldib. Võta elu pingevabalt, see mõjub Sinu tervisele positiivselt.

Neitsi (23. august - 22. september)
Sind võluvad hetkel sellised inimesed, kes omavad seltskonnas mingit erilist rolli või kelle käitumine mõnes muus mõttes silma paistab. Ka ise püüad olla originaalne, kuid see võib veidralt välja kukkuda.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tänu oma otsustavusele saate nüüd üle nii mõnestki takerduma jäänud probleemist. Tunnete uut energiat eneses ja soovi hakata tegelema mõne uue hobiga.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Suudate täna enda eest rohkem seista ning julgete oma arvamust ka teistele välja öelda.Hea päev läbirääkimisteks. Teid võetakse tõsiselt.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Võid täna hobuse moodi naerda saada. Päev kulgebki humoorikas rütmis, alates "tort näkku" naljadest kuni väga peene irooniani.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kas kätte on jõudnud ülemine või alumine piir? Sa ei tea isegi kumb. Püüa selgeks teha, mida sa tegelikult tahad ja kas see on ka saavutatav. Kui mitte, siis muuda eesmärki.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Planeetide seis toob sinu ellu uusi tuuli, mis vƵivad olla nii vƤrskendava kui ka veidi ehmatava iseloomuga. Seega peaks elu huvitav olema. Autoga sƵites maksimaalset ettevaatust!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tunned vajadust midagi suurt ette võtta. Samas ei ole seis selliseks sammuks siiski mitte kõige parem. Oota mõned päevad ja asu siis tegevusse! Täna pea rohkem plaane ja lõpeta poolikud tööd.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi