Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 21. oktoober, 2017

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Võimalikud takistused plaanide täideviimisel. Laske asjadel minna loomulikku rada ja ärge hakake ebaõnnestumiste korral iga hinna eest rabelema.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Tõenäoliselt on teil nüüd rahaasjades hea õnn ning võite võita või lihtsalt kingituseks saada suurema summa raha. Püüdke siiski mitte laisaks muutuda!

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Oled liikuv ja sportlik kuju. Kaua aega ühe koha peal istumine tekitab sulle stressi ja teeb sind rahutuks. Ka kirjutuslaua taga võib joogat harrastada.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Keha on võimeline jätkama pikka aega, vaim aga vajab puhkust. Vaikne iseendaga olemine, kas sporti tehes või raamatut lugedes aitab vaimul taastuda.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kellegi teise suurejoonelised plaanid kipuvad sinu isiklikku elu segama. Kui see toob sulle raha, ole kannatlik. Kohtamiseks sobib homne õhtu paremini.

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna tuleb teil arvatavasti kokku puutuda isikutega, kes ootavad teilt tuge ja mõistmist. Tuletage meelde oma raskeid aegu ja olge kaastundlik.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Nüüd , kus sa ise oled tugevam, ei tundu üks võimukas isik enam sugugi nii võluv. Oled tüdinud korralduste täitmisest ja tahaksid vahelduseks neid isejagada. Võid sellega üsna hästi hakkama saada. Ütle oma seisukohad selgelt välja.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Täna suureneb teie vastutustunne. Püüate korda luua ka seal, kus asi otseselt teisse ei puutu. Jõuate õigeaegselt oma asjadega ühele poole.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kipute täna asju enese ja teiste jaoks keerulisemaks tegema. Ootate, et keegi teine hakkaks lahendama teie isiklikke probleeme. Keskendumisraskused.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Süüvid sügavustesse. Kuigi kõik pole kuld, mis hiilgab, võid sina sellest olukorrast oma kullatüki leida. Nii otseses kui ka kaudses tähenduses.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Nüüd on Sul ka pisiasjade jaoks silmi. Võid ühe ja sama asja kallal tüdimuseni nokitseda. Sind huvitavad tervist puudutavad küsimused. Veekogude lähedus toimib maagiliselt.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võimalik, et kohtute oma salajaste puudustega, mida olete tavaliselt eitada püüdnud. Olete nüüd silmitsi selle osaga endast, mida muutma peaksite.


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook