Pornovideod
Luuletused
SMS flirt
Horoskoop
Seksihoroskoop
Naljad
Veebikaamerad
Armukalkulaator
Voodirõõmud
Voodimured
Tutvus
Naine-meest
Mees-naist
Naine-naist
Mees-meest
Paarid
Varia
Lisa kuulutus
Seksijutud
Seksikool
KKK
Kontakt
Esilehele

tussuland.com » horoskoop

Tänase päeva horoskoop: 21. juuni, 2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Mõtle hoolega, enne kui midagi ütled, sest tänastest juttudest võib paljugi sõltuda. Mis tööasjadesse puutub, siis on edu võti praegu sinu käes.

Sõnn (21. aprill - 20. ma)
Päeva läbivaks terminiks võiks olla nii kokkupõrge kui peegeldus. Esimesel juhul on tegemist konfliktiga, mille põhjustab keegi teine. Teisel juhul peegeldavad partnerid vaid sinu enda käitumist.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Ära jää üksinda kui südamel lasub mure, parem jaga seda lähedase inimesega. Jagatud mure on pool mure, nagu öeldakse. Äkki on sul võimalik ka teda toetada?

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võimalik, et peate täna veidi kaval olema. Ärge öelge koheselt kõike välja, mis mõtteis liigub. Arvestage ka taganemisvõimalustega. Ettevaatust alkoholiga.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Nüüd suureneb teie vajadus avaliku tunnustuse järele. Püüate endast jätta võimalikult hea ja professionaalse mulje. Vältige siiski üle pingutamist.

Neitsi (23. august - 22. september)
Võtke aega perekonna jaoks. Esile tõusevad varjatud probleemid. Püüdke jääda ausaks ja ärge hakake midagi ilustama, nii on lihtsam leida lahendus.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tajud, et elu sinu ümber toimuks justkui aegluubis. Aga tegelikult ei pruugi see üldsegi nii olla. Pigem vastupidi - sul tuleks valmis olla vägagi erinevateks olukordadeks ning kiiresti arenevateks sündmusteks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Homme ei pruugu su reisiplaanid õnnestuda, nii et parem oleks täna asjad korda ajada. Kontaktid on häiritud kuni järgmise nädalani. See kehtib ka armusasjade kohta!

Ambur (23. november - 21. detsember)
Oled paraja supi sees. Ära püüagi kõrvale hiilida. Astu raskustele kindlat vastu ja hoia pea püsti! Reedeks olukord paraneb.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Üks sõber on õhinal ametis sinu raha investeerimisega. Ole ettevaatlik ja ära lase raske vaevaga teenitud rahal tuulde lennata.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Valmistu selleks, et keegi annab sulle sellise ülesande, mis su oskused tõsiselt proovile paneb. Ja ära killusta end ebaolulisega, vaid sihi oma märklauda ikka täie keskendumisega.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Võta vastu lisatöö, et teenida lisaraha. See kulub küll kärmesti, kuid asja ette - võibolla maksad sulle tähtsa inimese õpperaha?


Uus horoskoop homme.

vali siit tutvumiskuulutused

veebikaamerad armastusluuletused seksikoolveebikaamerad
seksijutud seksipildid horoskoop
Küsitlus
Millised tissid sulle meeldivad?
pisikesed
keskmised
suured
hiigelsuured
igasugused


Vaata tulemusi
sexbook